Skip to main content
 

Domy Ogrody

Zajmiemy się kompleksowo
Twoim Domem i Ogrodem

Blog

usługi ogrodnicze

Zielony business, czyli usługi ogrodnicze dla lokalnych firm

By BlogNo Comments

Teren otaczający siedzibę danej firmy jest jednym z ważnych czynników, które kształtują jej wizerunek. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się bezpośrednią obsługą klientów, ponieważ są one zwykle odwiedzane przez wiele osób. Sposób zagospodarowania przestrzeni wokół budynku może więc korzystnie przełożyć się na poziom uzyskiwanej sprzedaży oraz na opinię, jaka ukształtuje się na temat danego podmiotu. Niestety zajmowanie się sadzeniem i pielęgnacją roślin w ramach takiej posesji jest dość angażujące dla pracowników, którzy muszą być odrywani od innych zadań. Stworzenie dodatkowych etatów również nie będzie dobrym wyjściem, gdyż nie przez cały czas nakład pracy będzie taki sam. Najlepszą opcją okazuje się zatem skorzystanie z pomocy fachowców świadczących usługi ogrodnicze. W Piasecznie specjalizuje się w tym przedsiębiorstwo Domy Ogrody.

Read More
grabie ogrodowe

Jak przygotować ogród na zimę?

By BlogNo Comments

Ze względu na znaczne zmniejszenie się nasłonecznienia oraz spadki średnich dobowych temperatur późną jesienią stopniowo kończy się okres wegetacyjny dla większości roślin, które zaczynają tracić liście i przechodzą w stan uśpienia związany ze wstrzymaniem krążenia soków przenoszących wodę i składniki odżywcze. Taka strategia pomaga im w przetrwaniu okresu mrozów i przygotowuje na zaleganie pokrywy śnieżnej. Zanim zima nadejdzie na dobre, w przydomowym ogrodzie trzeba jednak wykonać prace, które sprawią, że na wiosnę kondycja uprawianych roślin będzie na tyle dobra, że szybko wrócą one do życia. Ponieważ zadania, które trzeba wykonać, są dość niewdzięczne i czasochłonne, doskonałym pomysłem okaże się skorzystanie z pomocy firmy oferującej usługi ogrodnicze. W Piasecznie specjalizuje się w tym przedsiębiorstwo Domy Ogrody. Przekonajmy się, jakie prace najczęściej wykonuje się w ogrodzie przed zimą.

Read More
porządki przed świętami

Generalne porządki przed świętami – jak je zorganizować?

By BlogNo Comments

Utrzymanie czystości w domu lub mieszkaniu zazwyczaj jest dość pracochłonne, a co najgorsze wymaga przeznaczenia na niezbędne czynności dużej ilości czasu. W obliczu codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych często trudno znaleźć sposobność, by zająć się przywróceniem porządku. Jednocześnie tradycyjnie przed świętami i ważnymi okazjami rodzinnymi przyjęło się, że wszystkie wnętrza należy doprowadzić do możliwie najlepszego stanu. Sprostanie takim wymaganiom własnymi siłami może być niewykonalne, rozwiązaniem tego problemu jest jednak skorzystanie z pomocy firmy wyspecjalizowanej w sprzątaniu mieszkań. W Piasecznie usługi tego rodzaju wykonuje przedsiębiorstwo Domy Ogrody. Przekonajmy się, na co można liczyć w takim przypadku.

Read More
mieszkanie pod wynajem

Jak przygotować mieszkanie do wynajmu?

By BlogNo Comments

Udostępnianie posiadanej, lecz nieużytkowanej nieruchomości to znakomity sposób na uzyskanie dodatkowych przychodów, ponieważ liczba osób zainteresowanych znalezieniem odpowiedniego lokalu jest niezwykle duża. Nie można jednak zapominać, że zanim będzie można zaproponować go potencjalnym wynajmującym, należy zadbać o jego wygląd. W grę wchodzi nie tylko zapewnienie właściwego umeblowania i wyposażenia w podstawowe sprzęty AGD, ale także zatroszczenie się o porządek. Samodzielne przywracanie czystości może być jednak kłopotliwe, zwłaszcza jeżeli chodzi o wnętrza, które wcześniej były już zamieszkiwane przez innych lokatorów. Optymalnym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji skorzystanie z pomocy firmy specjalizującej się w sprzątaniu mieszkań. W Pruszkowie usługi tego rodzaju wykonuje przedsiębiorstwo Domy Ogrody, które jest w stanie przygotować lokale lub budynki przeznaczone do wynajmu przed wprowadzeniem się nowych użytkowników.

Read More
osoby sprzątające biuro

Outsourcing firmy sprzątającej jako sposób na optymalizację kosztów sprzątania w firmie

By BlogNo Comments

Prowadzenie biznesu wymaga skoncentrowania się na podstawowej działalności danego przedsiębiorstwa, a więc wykonywaniu działań, które stanowią źródło przychodów. Dla uzyskania optymalnych wyników finansowych wszelkie operacje, które nie przynoszą bezpośrednich zysków, są przekazywane na zewnątrz, czyli outsourcingowane. Dobrym przykładem takiego postępowania jest popularne wynajmowanie firmy sprzątającej. W Piasecznie usługami tego rodzaju zajmuje się firma Domy Ogrody, specjalizująca się m.in. w utrzymywaniu czystości w biurach. Przekonajmy się, dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne.

Read More
mężczyzna pielęgnujący ogród

Dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej?

By BlogNo Comments

Nowoczesne ogrody często urządza się pod wpływem inspiracji czerpanych z kultur orientalnych. Modny dziś minimalizm dobrze wpisuje się w zainteresowanie ogrodami japońskimi, gdzie ważne jest utrzymanie prostoty, tworzenie harmonijnych połączeń poszczególnych elementów aranżacji, a także zachowanie asymetrii oraz stawianie na swoiście rozumianą elegancję, która zakłada unikanie przesady. Choć zaprojektowanie i wykonanie takiej przestrzeni jest dość łatwe, później najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów zajmujących się profesjonalną pielęgnacją ogrodów. W Grójcu usługi tego rodzaju wykonuje firma Domy Ogrody. Przekonajmy się, czym wyróżniają się ogrody w stylu japońskim i jak wygląd ich pielęgnacja.

Read More
65
Awards Won
268
Completed Designs
37
GitHub Repo's
439
Cups of Coffee