Skip to main content

Usługi ogrodnicze – Piaseczno

Marzą Państwo o pięknym i zadbanym ogrodzie, który napawałby Was dumą? A może chcecie, żeby teren wokół Waszej firmy zachęcał potencjalnych Klientów do odwiedzenia obiektu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ogrodniczych, które świadczymy zarówno na prywatnych posesjach, jak i na zielonych terenach wokół firm oraz instytucji. Działamy w Piasecznie, Otwocku, Konstancinie-Jeziornej, Pruszkowie, Grójcu i okolicach. Ogrodnictwo to nie tylko nasza praca, ale też i pasja. Zatrudniamy ogrodników z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale orientują się w obecnie obowiązujących w tej branży trendach, a także metodach dbania o różne gatunki roślin.

Zakładanie i pielęgnowanie ogrodów

Oferowane przez nas usługi ogrodnicze są kompleksowe i zawierają wszystkie czynności, które są niezbędne, by ogród przez cały rok był piękny oraz zdrowy. Oferujemy stałą współpracę oraz możliwość zamówienia naszych usług doraźnie. Zajmujemy się pełną pielęgnacją ogrodów, w tym zakładaniem trawników, wyrównywaniem terenu pod trawnik, koszeniem trawy, podlewaniem oraz nawożeniem roślin, przesadzaniem, zabezpieczaniem ich na zimę oraz wieloma innymi usługami. Nasza oferta obejmuje nie tylko dbanie o już istniejący ogród, ale też zakładanie ogrodu od podstaw. Każdy z elementów realizujemy zgodnie z projektem lub życzeniem Klienta. Wybieramy zawsze rośliny z zaufanych szkółek, z którymi współpracujemy od dawna, więc mogą być Państwo pewni ich wysokiej jakości.

Ogrodnik w Konstancinie-Jeziornej, Piasecznie i okolicach

Stworzenie pięknego ogrodu to dopiero początek. By cieszył się on wspaniałym wyglądem przez cały czas, konieczne jest regularne dbanie o niego. Nie każdy właściciel może sobie pozwolić na to, żeby samodzielnie wykonywać wszystkie niezbędne prace. Jest to nie tylko kwestia braku czasu, ale też niewystarczającej wiedzy o roślinach czy nowoczesnych metodach ich pielęgnowania. Dlatego też warto powierzyć dbanie o ogród specjalistom. Zatrudnieni w naszej firmie ogrodnicy zrobią to profesjonalnie i rzetelnie. Mają nie tylko dużą wiedzę o różnych gatunkach roślin i ich uprawie, ale też wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach. Są to też bez wątpienia ludzie z pasją, którzy Państwa ogrodem zajmą się jak własnym. Mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość obsługi z ich strony.

Dodatkowe usługi związane z zagospodarowaniem ogrodu

Nasze usługi obejmują nie tylko zajmowanie się roślinnością rosnącą w Państwa ogrodzie czy na terenach wokół firmy. Oferujemy też szereg dodatkowych czynności, dzięki którym każda posesja zyska niepowtarzalny, niezwykle efektowny wygląd. Wykonywane przez nas elementy nie tylko mają ozdobić ogród, ale też spełniają bardzo ważne funkcje. Zajmujemy się bowiem między innymi montażem ogrodzeń, które zabezpieczają nieruchomość przed nieproszonymi gośćmi i wytyczają granicę działki. Realizujemy także ścieżki bądź podjazdy z kostki brukowej, dzięki którym ogród zyskuje oryginalny charakter. Jeśli elementy te wpasują się ładnie w resztę ogrodu, efekt będzie zachwycający.

Zatrudniamy więc nie tylko doświadczonych ogrodników, ale też specjalistów od drobnych prac budowlanych, takich jak brukarstwo czy montowanie ogrodzeń. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą. Działamy na terenie takich miejscowości jak Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Pruszków i Grójec.