Skip to main content

Pielęgnacja ogrodów – Grójec

Aby ogród był piękny i zadbany niezbędna jest systematyczność. Jednak nie każdy ma możliwości i czas, by regularnie zajmować się różnego rodzaju pracami ogrodowymi. Specjalnie dla takich osób mamy kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów w Piasecznie, Grójcu, Konstancinie-Jeziornie, Otwocku, Pruszkowie i okolicach. Zajmujemy się zarówno ogrodami przydomowymi, jak i terenami zielonymi przy firmach czy instytucjach. W zależności od potrzeb klienta oferujemy stałą pielęgnację, sezonowe wizyty naszych pracowników w ogrodzie, a także możliwość zamówienia doraźnej usługi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pielęgnacji ogrodów. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych ogrodników, którzy zajmą się Państwa z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem ogrodniczym, który jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Szeroki zakres prac pielęgnacyjnych w ogrodzie

Nasi pracownicy wykorzystują nowoczesne, specjalistyczne narzędzia, by długoterminowo poprawić stan trawników i roślin. W ramach profesjonalnej pielęgnacji ogrodu wykonują szereg prac, by kompleksowo zadbać o Państwa zieleń. Wśród usług znajduje się nawożenie gleby, wycinka lub sadzenie drzew i krzewów, koszenie trawników, podlewanie i dbanie o odpowiednie nawodnienie wszystkich roślin, ochrona przed szkodnikami i chorobami, przygotowanie roślinności do zimy. Zajmują się również zakładaniem ogrodów, więc jeśli marzą Państwo o własnym skrawku zieleni, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących pielęgnacji ogrodu, umówimy się na dogodny dla Państwa termin realizacji usługi.