Skip to main content

Sprzątanie mieszkań i domów – Konstancin-Jeziorna, Pruszków

Specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych. Mogą Państwo zamówić naszą usługę jednorazowo lub zdecydować się na stałą, długofalową współpracę. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i szeroki zakres wykonywanych czynności. Korzystamy z dobrych, sprawdzonych środków czystości. Każde zlecenie realizujemy terminowo. Zajmujemy się również sprzątaniem biur. Jeśli więc szukają Państwo podmiotu, który skutecznie zadba o Państwa dom czy mieszkanie, albo o pomieszczenia biurowe i sanitarne w Waszej firmie, zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie Konstancina-Jeziorny, Pruszkowa, Piaseczna, Grójca, Otwocka i okolic.

Usługi wykonywane w ramach sprzątania mieszkań

Nasze usługi z zakresu sprzątania mieszkań są kompleksowe. Zajmujemy się więc nie tylko odkurzaniem pomieszczeń, wycieraniem kurzu z mebli czy myciem okien oraz podłóg, ale też porządnie czyścimy i dezynfekujemy pomieszczenia, takie jak łazienka czy kuchnia, gdzie wyjątkowa czystość jest bardzo ważna. Oferujemy też maszynowe czyszczenie podłóg, które jest o wiele skuteczniejsze niż zwykłe mycie mopem. Do naszych usług należy także pranie wykładzin oraz tapicerek urządzeniem Kärcher. Dzięki naszej pomocy cały dom bądź mieszkanie będzie lśniło czystością. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i zapewnić komfort wszystkim domownikom.

Utrzymanie czystości w łazience i kuchni

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, łazienka i kuchnia to pomieszczenia wymagające więcej uwagi przy sprzątaniu niż salon czy sypialnia. W jednym z nich domownicy dbają o higienę, w drugim natomiast przyrządza się jedzenie, więc muszą być bardzo dokładnie i regularnie czyszczone. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w sprzątaniu mieszkań, w tym również tego typu miejsc, dlatego też doskonale radzą sobie z doborem odpowiednich środków czystości oraz metod czyszczenia poszczególnych powierzchni, by były wolne od zarazków. Chętnie zajmiemy się nie tylko Państwa domem, ale też ogrodem czy przestrzenią wokół firmy. Oferujemy bowiem szeroki zakres usług ogrodniczych, w wśród których jest między innymi zakładanie i pielęgnowanie terenów zielonych, a nawet montaż ogrodzeń czy ścieżek kostki brukowej.

Sprzątanie mieszkań po remoncie

Nasza firma oferuje również usługę sprzątania mieszkań i domów po remoncie. Skutecznie usuniemy plamy po farbach i zaprawach, a także kurz oraz pył poremontowy. Każde pomieszczenie doprowadzimy do idealnej czystości. Wiele zabrudzeń powstałych podczas prac remontowych nie da się doczyścić samodzielnie, przy użyciu ogólnodostępnych środków czystości. Pomoc specjalistów w tej dziedzinie może być więc nierzadko niezbędna do tego, by doprowadzić wnętrza do stanu, w którym będzie można z nich korzystać. Nasza firma, stosując profesjonalne detergenty i sprzęt czyszczący, a także skuteczne techniki usuwania brudu, zrobi to bardziej efektywnie. Zdajemy sobie też sprawę, że każda osoba zlecająca nam sprzątanie mieszkania po remoncie chciałaby jak najszybciej zacząć użytkować pomieszczenia. Dlatego też każde zlecenie wykonujemy terminowo.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty i jeśli Państwa ona zainteresuje, prosimy o kontakt z firmą.