Skip to main content

Zakładanie ogrodów – Piaseczno

Samodzielne założenie ogrodu to nie lada wyzwanie. Aby cieszył on oko przez cały rok i spełnił wszystkie oczekiwania, należy wziąć pod uwagę wiele czynników i wykonać szereg czynności, takich jak przygotowanie gruntu, założenie trawnika, dobranie właściwych gatunków roślin oraz posadzenie ich. Z pewnością przyda się też oświetlenie ogrodowe czy system automatycznego nawadniania. Wszystko to jest niezwykle czasochłonne i wymaga specjalistycznej wiedzy. Dlatego też w kwestii zakładania ogrodu warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w usługach tego typu, dlatego też zachęcamy do powierzenia nam swojego ogrodu, zarówno tego przydomowego, jak i firmowego. Działamy na terenie Piaseczna, Grójca, Pruszkowa, Otwocka, Konstancina-Jeziorny i okolic. Oprócz prac ogrodniczych oferujemy też usługi z zakresu brukarstwa, gdyby zechcieli Państwo mieć na swoim terenie urocze ścieżki z efektownej kostki.

W jaki sposób przebiega zakładanie ogrodu?

Podczas zakładania ogrodu bierzemy pod uwagę zarówno ukształtowanie terenu, stopień nasłonecznienia czy rozmieszczenie budynków, jak i upodobania oraz potrzeby domowników. Duże znaczenie ma także czas, jaki właściciele ogrodu planują przeznaczyć na pielęgnację zieleni. Od tych czynników zależy, jakie gatunki roślin wybierzemy, w jaki sposób je rozmieścimy itd.

W ramach usług związanych z zakładaniem ogrodów realizujemy następujące czynności:

  • przygotowanie terenu (wyrównanie, niwelacja),
  • założenie trawnika,
  • sadzenie roślin,
  • wykonanie nawierzchni ogrodowych, podjazdów, ścieżek,
  • instalacja oświetlenia oraz systemu automatycznego nawadniania.

Gwarantujemy wysoką jakość usług – solidność i rzetelność naszych pracowników. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą zakładania ogrodów, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Piasecznie.